Nowy chodnik przy Kolejowej

Trzy lata temu powołaliśmy do życia stałą ekipę remontową. Właśnie do takich zadań, jak to – przebudowa chodników na krótkim odcinku. Nie tylko zostanie przebudowany chodnik, który zyska nową nawierzchnię z kostki, ale powiększy się liczba miejsc parkingowych, a także zostanie przebudowane przejście dla pieszych. Zostanie wyniesione, tworząc próg zwalniający.

Basen ciągle żywy

Dwa niewybredne ataki: ze strony Starosty i Radnej Sejmiku w sprawie budowy basenu w Złotoryi doczekały się mojej odpowiedzi.

Uważam, że granie basenem jest po prostu nieuczciwe. Było już zbieranie podpisów i przedwyborcze opowiadanie bajek. Jako mieszkańcy Złotoryi zasługujemy chyba na poważne, nieprzedmiotowe traktowanie.

Cały materiał do obejrzenia…

TBS wraca do Złotoryi

Po dwóch latach usilnych starań rusza wreszcie budowa budynku mieszkalnego w ramach Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Niezmiernie dużo formalności i załatwiania. Trzy nierozstrzygnięte przetargi. Ale wreszcie, po 18 latach rusza druga w Złotoryi inwestycja Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Ostatnia inwestycja Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Kamiennej Górze, którego jesteśmy udziałowcem, to jedna z najpiękniejszych kamienic w Złotoryi przy ul. Lotników Polskich. Remont i adaptacja budynku nastąpiła jeszcze za kadencji Burmistrza Jerzego Kluza.

Czytaj dalej