Oskarżam lokalnego dziennikarza o szantaż

Nie chcę, żeby pisano o mnie pochwały. Chcę, żeby pisano rzetelnie.

Żarty się skończyły i moja cierpliwość również. Jeżeli ktoś uzależnia pisanie o mnie w sposób pozytywny od tego, czy zapłacę mu haracz, to jest nieuczciwe.

TV Regionalna.pl:

“Ta sprawa może odbić się szerokim echem nie tylko w regionie. Burmistrz Złotoryi Robert Pawłowski złożył doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez jeden z legnickich portali internetowych. Samorządowiec zarzuca dziennikarzowi szantaż, polegający na zmuszaniu do finansowej współpracy z portalem, co ma znaleźć potwierdzenie w dowodach złożonych śledczym. Prokuratora Rejonowa sprawę traktuje poważnie, ale na tym etapie nie chce ujawniać jakichkolwiek szczegółów.”

Cały materiał…

Basen ciągle żywy

Znalezione obrazy dla zapytania basen kryty

Złotoryjanie chcą basenu. To nie ulega wątpliwości. Basen stał się już lokalnym mitem, takim narzędziem wielofunkcyjnym. Za pomocą basenu można mamić, można obiecywać w kampanii wyborczej, ale można tez próbować zdyskredytować poczynania aktualnych władz. Można trzymać gotową koncepcję w biurku, ba, można zrobić projekt i ogłosić przetarg i z roku na rok udowadniać, że nie da się tego projektu zrealizować.

Czytaj dalej