Prezes TMZZ o burmistrzu

Po podjęciu decyzji przez Roberta Pawłowskiego o kandydowaniu w nadchodzących wyborach na stanowisko burmistrza Złotoryi w trakcie rozmowy – zapytałem czy nie można by jednak rozpocząć jakichś prac związanych z planowaniem budowy basenu i budową trasy do jazdy na łyżworolkach. Nie, nie będziemy niczego rozpoczynać w roku wyborczym. Mieszkańcy od razu powiedzą, że to w związku z wyborami. Co będzie możliwe to zaczniemy i skończymy w następnym roku, po wyborach – powiedział.

Czytaj dalej

3 Fakty

Stara KGBowska szkoła mówi: jeżeli złapali cię za rękę, powiedz, że to nie twoja ręka. Jeżeli jednak przyznasz się, że to twoja ręka, zrób wszystko, aby odwrócić uwagę od tego, co zrobiłeś.

Mam nadzieję, że prawda się obroni.

Czytaj dalej

Partia 5 x NIE

Cztery lata temu napisałem coś takiego:

“Naturalnym  posunięciem po I turze wyborów powinno być zwrócenie się kandydatów o wsparcie do środowisk, które wystawiły swoich kontrkandydatów, ale osiągnęły słabszy wynik. Tym bardziej, że takie sygnały płynęły do mnie. Postanowiłem jednak, że nadal chcę być kandydatem niezależnym – kandydatem mieszkańców Złotoryi, a nie określonych partii, czy ugrupowań.[…]

Czytaj dalej