Wystartował Aurelius

Przeczytasz w:1 min., 28 s.

Wraz Cechem Rzemiosł Różnych w Złotoryi zapraszamy do udziału zarówno w zgłaszaniu firm w poszczególnych kategoriach.

Tegoroczna edycja Nagrody Gospodarczej Burmistrza Miasta Złotoryja organizowana jest z najlepszym partnerem z możliwych – Cechem Rzemiosł Różnych w Złotoryi.

Uroczysta gala odbędzie się 3 października o godz. 17.00 w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji.

Zapraszamy Państwa, przedsiębiorców, wszystkich mieszkańców do zapoznania się z kategoriami Nagrody Aurelius w edycji 2018

Firma rodzinna

Firmy rodzinne – z naszego powiatu – w tej kategorii zgłaszamy przedsiębiorstwa, które w 2 lub kolejnym pokoleniu są prowadzon przez jedną rodzinę, firmy, które budują swoje przedsiębiorstwa na lata i pokolenia

Siła tradycji

W przyszłym roku minie 30 lat od wprowadzenia tzw. ustawy Wilczka – czyli prawa o działalności gospodarczej, które było pierwszym wyłomem w systemie realnego socjalizmu, a w praktyce już w 1989 r. przyniosło 2,5 mln firm – ile zatem mamy w Złotoryi firm, które działają od czasu transformacji ustrojowej ?

Działalności nieszablonowe

Znają Państwo i podziwiają fotografię artystyczną, a może projektowanie mody ? Zapraszamy wszystkie firmy, przedsięwzięcia, które uciekają utartym schematom. W tej kategorii chcemy docenić także aktywność Złotoryjan – poza naszym Miastem – więc jeśli znają Państwo ciekawego grafika, projektantkę mody lub inną kreatywną działalność – zapraszamy do zgłoszenia.

Mikrofirma

Czyli firma zatrudniająca do 10 osób i działająca na rynku nie dłużej niż 3 lata – zapraszamy wszystkie świetnie rozwijające się projekty w powiecie i mieście Złotoryja.

Ambasador

W tej kategorii chcemy wyróżnić firmy, które nie tylko produkują lub świadczą usługi, ale także promują miasto Złotoryja i nasz region; to także kategoria dla firm, które prowadzą działalność eksportową.

Lokomotywa gospodarcza

W tej kategorii zapraszamy firmy, które ze względu na skalę działalności i/lub wielkość zatrudnienia – mają istotny wpływ na lokalną gospodarkę.

Zgłaszamy poprzez email: aurelius@zlotoryja.pl do 18 wrzesnia !!!

About Post Author

admin

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post Środki z UE na szubienicę
Następny post Wybory samorządowe