3 Fakty

Przeczytasz w:1 min., 16 s.

Stara KGBowska szkoła mówi: jeżeli złapali cię za rękę, powiedz, że to nie twoja ręka. Jeżeli jednak przyznasz się, że to twoja ręka, zrób wszystko, aby odwrócić uwagę od tego, co zrobiłeś.

Mam nadzieję, że prawda się obroni.

Poprzestałbym zapewne na wpisie o tym, jak kandydatka na burmistrza obeszła Urząd Miejski, przekonując jego pracowników do wsparcia w nadchodzących wyborach, gdyby nie to, że jej apologeci stanęli w obronie, a właściwie ruszyli do ataku. Rozumiem, że każda rysa na kryształowym wizerunku może denerwować, ale zdumiewa mnie taka bezgraniczna i bezrefleksyjna wiara, zwłaszcza u ludzi, którzy niejednego już w życiu doświadczyli.

A oto fakty, które zostały potwierdzone:

Fakt 1. Pani Barbara Zwierzyńska-Doskocz była w piatek 19 października w Urzędzie Miejskim. Tak się jakoś dziwnie złożyło, że akurat wyjechałem do Wocławia, aby podpisać umowę o dofinansowaniu  jednego z projektów.

Fakt 2. Pani Barabara Zwierzyńska-Doskocz podczas swojej bytności w Urzędzie Miejskim namawiała pracowników Urzędu do głosowania na swoją osobę.

Fakt 3. Pani Barabara Zwierzyńska-Doskocz skladała zapewnienia, że w razie wygranych wyborów nie będzie zwalniać pracowników.

Trudno ocenić, czy działanie to wypełniło przesłanki, aby potraktować je jako wykroczenie, dlatego informację o tym zdarzeniu wraz z wynikami anonimowej ankiety, która została przeprowadzona w Urzędzie Miejskim, przekazano do Prokuratury Rejonowej w Złotoryi oraz do Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze.

Bez względu jednak na ocenę prawną, takie zachowanie należy uznać za głęboko nieetyczne, stawiające w niekonfortowej sytuacji pracowników Urzędu Miejskiego.

Krótko mówiąc – tak się nie robi!

Brak jakichkolwiek skrupułów w dążeniu do upatrzonego celu źle wróży na przyszłość.

About Post Author

admin

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

3 thoughts on “3 Fakty

  1. Od kiedy wszedłem na tą stronę, jestem w wielkim szoku. Nie spodziewałem się tak niskiej kampanii. To jest chyba poza jakąkolwiek krytyka. Żenujące…
    Poziom informacji jak ze szkolnej ławki, no a może niektórzy dalej tam tkwią

  2. To prawda. Jakosc kampanii Pani Barbary az kluje w oczy. Niedlugo wyjdzie z lodowki. I jeszcze nagabywanie ludzi na miesie prawie codziennie. I jeszcze to.. Szok ! Tak jak wyzwj ktos napisal. Nie wolno skrytykowac pani barbary bo zaraz krzywe spojrzenia. . a o jej kandydatach do rady juz nie wspomnę. Jaki margines.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post Partia 5 x NIE
Następny post 365 dni