Prezes TMZZ o burmistrzu

Przeczytasz w:57 s.

Po podjęciu decyzji przez Roberta Pawłowskiego o kandydowaniu w nadchodzących wyborach na stanowisko burmistrza Złotoryi w trakcie rozmowy – zapytałem czy nie można by jednak rozpocząć jakichś prac związanych z planowaniem budowy basenu i budową trasy do jazdy na łyżworolkach. Nie, nie będziemy niczego rozpoczynać w roku wyborczym. Mieszkańcy od razu powiedzą, że to w związku z wyborami. Co będzie możliwe to zaczniemy i skończymy w następnym roku, po wyborach – powiedział.

Taki jest Robert Pawłowski – obecny burmistrz. Znamy się kilkanaście lat i cały okres współpracy – zarówno w działalności Towarzystwa Miłośników Ziemi Złotoryjskiej, gdy był redaktorem naczelnym wydawanego Echa Złotoryi, jak i przez kilka ostatnich lat, gdy jest burmistrzem naszego miasta. Nie pracuje na własną reklamę tylko na rzecz Złotoryi.

Może i dlatego część mieszkańców, która nie zna aktualnych prac wykonywanych przez Urząd Miasta, a w dodatku słucha „życzliwych” burmistrzowi mediów (takie są zawsze) nie docenia dużej pracy Roberta Pawłowskiego i Urzędu Miasta wykonanej w tej kadencji. Praca jest duża, szczególnie na strefie ekonomicznej, przy remoncie oczyszczalni,             w porządkowaniu miasta. A efekty przyjdą już wkrótce.

Podejmijmy decyzję o wyborze spokojnie, rozważnie. Wybierzmy Roberta Pawłowskiego na burmistrza Złotoryi na nadchodzącą kadencję.

Aleksander Borys

 

 

About Post Author

admin

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

One thought on “Prezes TMZZ o burmistrzu

  1. Bardzo cenię pana Aleksandra pana Gorzkowskiego jak i jego małżonkę oraz całe TMZZ. Te życzliwe media to pewnie mowa o ty redaktorze z Legnicy, no tam tylko jeden komitet jest promowany ale prawda i solenna dobra praca pana Roberta same się obronią oby udało się to kontynuować bo 4 lata to nic w porównaiu do 12 lat czy więcej to jest zbyt mało czasu a zmiany widać chyba że ktoś jak pewna partia chce kłamliwie stosować “Polskę w ruinie oby mieszkańcy dobrze wybrali będę głosował tak jak w pierwszej turze na pana Roberta .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post 365 dni
Następny post Oświadczenie w sprawie debaty