Na własne oczy

“Cieszę się, że słyszałam na własne uszy i widziałam na własne oczy, a nie muszę polegać na przekazach mediów, szczególne tych, którym brak rzetelności, szczególne tych, które widzą wszędzie brudną politykę i uwielbiają różnić ludzi. Przekaz, który płynął ze strony Gospodarza i Gościa powinien być jasny – nawet jeśli się różnimy w poglądach, powinniśmy umieć współpracować. Dla dobra wszystkich.

Czytaj dalej

Jak przyciągać inwestorów?

III Forum Przemysłowe w Karpaczu. Panel dyskusyjny “Jak przyciągać inwestorów?”. W panelu uczestniczą pani Minister Marzena Machałek, która pomogła nam w krytycznym momencie pozyskania inwestora – firmy Borgers oraz pan mecenas Krzysztof Bramorski, człowiek, którego rola w tworzeniu firmy Borgers w Złotoryi jest również znaczna.

Jako przykład została pokazana Złotoryja, co cieszy, zważywszy na pozytywny kontekst.

Najlepszy w Złotoryi

Urząd Miejski ufundował 1000 biletów dla młodzieży na film Najlepszy.

“-Ten film może mieć lepszą wymowę niż kilka programów profilaktycznych. Jeśli obejrzy go tysiąc młodych ludzi, to z pewnością w tej grupie będą tacy, do których mocno przemówi – uważa burmistrz Robert Pawłowski, który podkreśla, że profilaktyka antyalkoholowa czy antynarkotykowa wśród młodzieży to „oczko w głowie” dla obecnych władz miejskich.”

Czytaj dalej