Odliczanie czas zacząć

Przeczytasz w:47 s.

Jestem pytany, czy startuję w wyborach? Dlaczego nie prowadzę jeszcze kampanii wyborczej? Na pierwsze pytanie odpowiadam twierdząco. Na drugie… Kampanię prowadzę od prawie czterech lat, pracując dla naszego Miasta.

Dzisiaj jedynie mogę przypomnieć, co zrobiliśmy RAZEM. Podkreślam to “razem”, bo sam niczego bym nie zrobił.

Wbrew temu, co mówią moi oponenci, portfolio dokonań jest pokaźne i w najbliższym czasie je przedstawię. Oczywiście liczę się z tym, że wiele spraw będzie negowanych, pomnijeszanych, a inne wyolbrzymiane. Cóż – takie jest prawo kampanii wyborczej – przecież moi konkurenci nie będą mnie chwalić.

Moja kampania wyborcza jednak nie będzie spektakularnym finiszem do wyborów 21 października. Niestety, w przeciwieństwie do moich konkurentów pracuję na cały etat, a nawet znacznie więcej niż na pełny etat.

Są jeszcze ważne sprawy dla naszego Miasta, których należy przypilnować, więc po prostu brakuje mi czasu. Na pewno jednak znajdę czas, żeby spotkać się z Mieszkańcami, żeby przypomnieć to, co zrobiliśmy do tej pory i przedstawić plany na przyszłość.

About Post Author

admin

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

2 thoughts on “Odliczanie czas zacząć

    1. Co roku budżet na zadania zlecone odnośnie kultury fizycznej jest zwiększany. W 2014 roku (budżet realizowany przez poprzedniego Burmistrza) wydatkowanych zostało w sumie 196 tys. zł, w 2015 – 253 tys. złotych, w 2016 – 269 tys. zł, w 2017 – 323 tys. zł, w bieżącym planuje się wydatki na poziomie 345 tys. zł. Czyli wzrost od końca kadencji mojego poprzednika, do końca mojej kadencji w tym zakresie to 76%. Należy jeszcze dodać, że miasto wspomaga kluby i stowarzyszenia dodatkowo wynajmując im np. nieodpłatnie sale do ćwiczeń lub na zawody. Wiem, że ten problem zafunkcjonował w którymś programie wyborczym kontrkandydatów. Powiem krótko – ja nie obiecuję zwiększenia środków, tylko realizuję i są na to dowody.
      Jeżeli chodzi o sztuczną murawę, to decyzja będzie uzależniona od kondycji finansowej miasta, jak również od atmosfery, jaka będzie panować wokół stadionu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post Inwestor w teczce
Następny post Wydatki na sport