Mamy 6!

Przeczytasz w:59 s.


To prawie jak w totolotku. Lecz bardziej cieszy, bo to nie kwestia szczęścia, tylko dobrze wykonanej pracy pracowników Urzędu Miejskiego.

Mamy 6!
Mamy czwartą firmę w złotoryjskiej podstrefie Legnickiej Specjalnej Strefy Przemysłowej, a szóstą w tym rejonie sprowadzoną w ciągu ostatnich czterech lat do Złotoryi. I niech mówi ktoś, co chce, że to żądna zasługa Urzędu Miejskiego, że ktoś nam przywiózł, że zrobił to za nas. Ja wiem swoje i tyle. I nikt nam tej satysfakcji nie odbierze.

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna na swoim BIPie podała, co następuje:

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NABYWCY NIERUCHOMOŚCI W PODSTREFIE ZŁOTORYJA

W dniu 29.10.2018 r. zatwierdzony został wynik postępowania przetargowego w sprawie zbycia składnika aktywów trwałych – nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie numer 7 miasta Złotoryja, woj. dolnośląskie, na którą składa się działka oznaczona numerem 92/14 o powierzchni 3,0000 ha, położona na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, objęta księgą wieczystą numer LE1Z/00026618/0  prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Złotoryi V Wydział Ksiąg Wieczystych, w którym jako nabywca nieruchomości wyłoniona została Valmet Automotive EV Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Mam nadzieję, że więcej informacji na temat zamierzeń firmy Valmet będę mógł podać już niebawem.

 

About Post Author

admin

Szczęśliwy
Szczęśliwy
0 %
Smutny
Smutny
0 %
Podekscytowany
Podekscytowany
0 %
Senny
Senny
0 %
Zły
Zły
0 %
Zaskoczony
Zaskoczony
0 %

Średnia ocena

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post Kolej na kolej
Następny post Po ślub do burmistrza