Podtapianie posesji

Przeczytasz w:44 s.

Jeden z większych, niezałatwionych do tej pory problemów naszego miasta: podtapianie nieruchomości podczas większych opadów deszczu.

Niestety, przez wiele lat miasto nie potrafiło, ale też nie chciało poradzić sobie z tym problemem.Rozwój budownictwa w jego górnej części, budowa dużej hali sportowej i kanalizacja ogólnospławna spowodowały, że sieć odprowadzająca wody deszczowe stała się niewydolna.

Niechęć poprzednich władz Złotoryi do inwestycji w infrastrukturę podziemną (przecież jej nie widać, więc jak się nią pochwalić?) doprowadziła do coraz większych problemów, które mają nasi mieszkańcy w okolicach ulic Hoża, WIśniowa, ale również w samym centrum miasta.

Dzisiaj podjęliśmy decyzję o sukcesywnym rozwiązywaniu tego problemu. Wymaga yo jednak czasu i dużych nakładów finansowych.

“- Spływająca ulicami woda niczym rwąca rzeka zalewa nasze posesje – alarmują złotoryjanie. Według burmistrza Roberta Pawłowskiego kanalizacja burzowa to jeden z poważniejszych problemów miasta, dlatego jej naprawa ma być jednym z priorytetów nowego włodarza Złotoryi.”

Regionfan.pl

Cały materiał

About Post Author

admin

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni post Platynowy medal
Następny post Sprzedaż alkoholu nieletnim